כתבות

התחדשות עירונית בבת-ים

על רקע מצוקת הדיור בישראל, פרויקטים בגזרת ההתחדשות העירונית זוכים להתעניינות מרובה מצד בעלי דירות רבים המבקשים לבדוק את סיכוייהם להפוך לבעליה של דירה חדישה, עדכנית וגדולה יותר מבלי שיידרשו לשלם מכיסם סכומי כסף נוספים.

התחדשות עירונית בישראל – כל היתרונות

במסגרת פרויקט התחדשות עירונית, מחוזקים יסודותיו של הבניין הקיים בפני איום אפשרי של רעידת אדמה בהתאם לתקני הבטיחות הקבועים בחוק והדיירים נהנים מקשת נרחבת של הטבות שהבולטת שבהן היא תוספת חדר ממ"ד לכל דירה, תוך הגדלת שטח הדירה והעלאת ערכה באופן דרמטי. במקרים רבים ייהנו הדיירים גם מתוספת מרפסת שמש וחנייה פרטית לכל דייר, בהתאם לתכניות הבנייה הפרטניות שאושרו. שיפוץ מקיף של חזית הבניין, של החללים המשותפים לכלל הדיירים ושל התשתיות השונות, נלווה אף הוא לפרויקט התחדשות עירונית והופך אותו למושא חלומותיו של כל ישראלי ממוצע.

במבט רחב יותר, מגמת ההתחדשות העירונית מספקת מענה חלקי למצוקת הדיור בישראל, בייחוד באזורי הביקוש, באמצעות תוספת דירות חדשות המרחיבה את היצע הדירות למכירה ואף משפיעה, במידה מסוימת, על איזון מחירי הנדל"ן באזור באמצעות הגדלת מאגר הדירות הקיימות.

התחדשות עירונית בבית ים – Peri Blue

חברת פרי ביצועים מקבוצת אלדד פרי פועלת גם בתחום ההתחדשות העירונית ומציגה את פרויקט Peri Blue אשר במסגרתו יחוזק וישופץ בניין בוטיק ברחוב בן ציון בעיר, ובסופו של תהליך, יכלול 32 דירות בסה"כ, בהשוואה ל- 16 דירות בלבד בבניין הקיים.

מיקומו הנחשק של הפרויקט, הנחשב למבוקש ביותר בעיר, הופך אותו מעוד פרויקט תמא 38, ללהיט מבוקש המעורר התעניינות רבתי בקרב משפרי דיור בבת ים ומחוצה לה, כאשר הסמיכות לחוף הים, מחד, והנגישות לתוואי הרכבת הקלה, מאידך, לצד המפרט הטכני הגבוה של הדירות, התכנון האדריכלי המוקפד ומנעד ההטבות הרחב, מתמזגים לכדי תוצאה יוצאת דופן באיכותה.

הדירות החדשות שייבנו במהלך הפרויקט הינן דירות פנטהאוז ודירות 4 חדרים מרהיבות, המתוכננות בקפידה עד לפרט האחרון. הן מצוידות במרפסת שמש מזמינה ומצטיינות בשילוב ייחודי של יוקרה ואיכות המבטיחות חוויית מגורים אופטימלית. יחד עם לובי כניסה משודרג ומעוצב, עם מעלית MRL חדשנית ועם חניות חדשות ונוחות, נחשב הפרויקט, המבוצע כחלק משותפות אסטרטגית בין חברת פרי נדל"ן לחברת מטרופולין גרופ המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, לפרויקט מהמבוקשים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

הביטחון הנפשי שלכם

הניסיון רב השנים של קבוצת אלדד פרי בבניית אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ והעובדה שבבעלותה חברת ביצוע משלה – חברת פרי ביצועים, מעניקים לה יתרון ניכר על פני שחקניות אחרות בשוק, ולא פחות חשוב מבטיחים את השקט הנפשי שלכם, כרוכשים, לכל אורך הדרך בהגשמת חוויית המגורים המושלמת.

מעוניינים בפרטים על הפרויקטים שלנו? צרו קשר

כל השדות הינם שדות חובה, נא לוודא את תקינותם.