כתבות

הזדמנות השקעה בנדל"ן מסחרי: פארק העסקים החדש בחולון

משקיעים בנדל"ן מסמנים באחרונה את ערוץ ההשקעות המסחרי כמועדף ורואים בו יתרונות משמעותיים על פני החלופה שזכתה לפופולאריות גואה עד לא מזמן – השקעה בדירות מגורים. שינוי המגמה מושפע, במידה מרובה, מהמאמץ הממשלתי המכוון להטיית אפיקי ההשקעה. נכון להיום, התוצאות כבר בשטח והביקושים לנדל"ן מסחרי מטפסים בהתמדה.

נכס מסחרי להשקעה – היתרונות

מכלול היתרונות הגלומים ברכישת נכס מסחרי נחלקים למספר מישורים החוברים להשקעה כדאית אחת. מס הרכישה על רכישת נכס מסחרי נמוך באופן משמעותי מהמס המושת על רכישת דירת מגורים. מעבר לכך, תשואת השכירות השנתית של נכס מסחרי גבוהה בהרבה מזו האופיינית לדירת מגורים ואף עשויה להגיע לעשרה אחוזים בשנה! תנאי המימון היותר ידידותיים ברכישת נכס מסחרי לצרכי השקעה והעובדה שחוזה השכירות של נכס מסחרי הוא ארוך טווח ונטול כאב הראש האופייני לחוזי שכירות בנישת המגורים, הופכים את ההשקעה בנכס מסחרי למשתלמת יותר.

נכס מסחרי להשקעה – החסרונות

עקב האכילס של רכישת משרד לצרכי השקעה נעוצה בעובדה שמשרדים נבנים לרוב כיחידה רחבת ידיים שגודלה קבוע מראש, ולפיכך, מצויים הרחק מהישג ידו של המשקיע הפרטי הפוטנציאלי הנאלץ לוותר על ההזדמנות ולהותיר את הרווח המשמעותי הנלווה לרכישת משרד להשקעה בידיהם של חברות ומשקיעים גדולים.

פרויקטים בודדים בלבד מנגישים את ההזדמנות גם למשקיעים קטנים ולבעלי עסקים בסדר גודל קטן ובינוני ומציגים גישת שיווק גמישה המתאימה את שטחי המשרדים המועמדים לשיווק לצרכים העסקיים וליכולת התקציבית של הרוכשים הפוטנציאליים. כבעלי עסק, תוכלו להשאיר מאחוריכם את המשרדים הגדולים והיקרים ולרכוש משרד התפור בדיוק לצרכי העסק שלכם ולתקציב העומד לרשותכם. אם אינכם בעלי עסק משלכם ומעוניינים לרכוש משרד לצרכי השקעה בלבד, גם כמשקיעים פרטיים, תיהנו מהאפשרות לרכוש נכס להשקעה בהתאם לסכום העומד לרשותכם וליהנות מתשואה גבוהה בהשקעה קטנה יחסית.

פארק העסקים החדש בחולון

מיקום אסטרטגי ונגישות מיטבית יחד עם סטנדרטים גבוהים של איכות הם רק חלק ממאפייניו של פארק העסקים החדש בחולון הנהנה מביקושים גבוהים במיוחד מצד בעלי עסקים ומשקיעים. כפארק חדשני שכבר מאוכלס בחלקו, פניו של הפארק לעתיד כאחד מהמרכזים המובילים במפת העסקים והמסחר של גוש דן.

מיקומו האסטרטגי במיוחד של הפארק מציע גישה נוחה משולשת הכוללת את תל אביב (מצפון), את ירושלים-נתב"ג (ממזרח) ואת ראשל"צ והשפלה (מדרום). הגישה אל כביש 4 נוחה במיוחד באמצעותו של מחלף חולון מזרח החדש. הקו הירוק של הרכבת הקלה באזור גוש דן מתעתד אף הוא לחלוף בסמיכות לפארק.

וזה לא הכל! גם העידוד מצד עיריית חולון, השואפת למקסם את פוטנציאל ההתפתחות של האזור, בא לידי ביטוי בכל המישורים, אם בשדרוג התשתיות ופיתוח צירי התנועה המובילים אל הפארק ואם באמצעות הפחתה משמעותית של מיסי הארנונה.

על רקע הביקוש הגובר מצד משקיעים, חברת פרי ביצועים מקבוצת אלדד פרי מביאה בכנפיה בשורה חדשנית ויוצאת דופן המאפשרת לבעלי עסקים ולמשקיעים בסדר גודל קטן ובינוני לרכוש משרד להשקעה בפארק העסקים החדש, וליהנות מכלל יתרונותיה של ההשקעה בנכס מסחרי.

Peri Network – משרד משלכם בפארק העסקים החדש בחולון!

חברת פרי ביצועים משיקה בימים אלה את פרויקט הדגל Peri Networking בפארק העסקים החדש בחולון ומקימה בניין משרדים מרשים המתנוסס ל-10 קומות בהיקף של כאחד עשר אלף מטרים רבועים בנויים שתחתיהן 3 קומות תת קרקעיות המכילות יותר ממאתיים מקומות חנייה.

הגמישות התכנונית העומדת מאחורי הפרויקט מאפשרת גם לכם להיות חלק מההצלחה המסחררת של פארק העסקים החדש בחולון ולרכוש משרד לשימוש בפועל או לצרכי השקעה בהתאם ליכולת שלכם! לרשותכם שטחים משרדיים החל מ-40 מטרים ועד לקומה שלמה בתפירה אישית להעדפותיכם. זאת ועוד, על בסיס ניתוח מעמיק של הצרכים בשטח וזיהוי הביקוש למתחם נטוורקינג משותף המעודד קשרי שיתוף פעולה יצירתיים ומפרים בין בעלי העסקים השונים בבניין, התכנון כולל חללים ייעודיים משותפים כמו שני חדרי ישיבות חדשניים בכל קומה, מטבחון מאובזר בכל קומה, חדר כושר מתקדם וחדיש ועוד.

רגע לפני עליית המחירים הצפויה

התנופה המואצת של פארק העסקים החדש בחולון, הביקוש הרב מצד בעלי עסקים ומצד משקיעים, הנגישות האופטימלית ותעריפי הארנונה הנמוכים מובילים למגמת עלייה ברורה במחירי המשרדים באזור. עיון בנתוני רשות המיסים מלמד כי אם בשנת 2015 עמד המחיר למ"ר במשרדים בעיר על 8,250 ₪, הרי שבראשית שנת 2018 תומחר כל מ"ר בנכס משרדי בחולון במחיר של 13,000 ₪ בממוצע!

מעוניינים בפרטים על הפרויקטים שלנו? צרו קשר

כל השדות הינם שדות חובה, נא לוודא את תקינותם.