פינוי בינוי
בונים אחרת, בונים בשבילך!

כחלק מפעילותה הענפה בשוק הנדל"ן הישראלי, מקדמת קבוצת אלדד פרי פרויקטים של פינוי בינוי ברחבי הארץ.

מהו מתחם פינוי בינוי?

מתחם פינוי בינוי הוא מתחם ישן המיועד להריסה ומפנה את מקומו למבני מגורים חדשים, כדי שינצלו את השטח הקיים באופן טוב יותר. תכנית זו, המהווה חלק ממגמת ההתחדשות העירונית בישראל, נועדה לספק מענה למחסור בשטחים פתוחים מחוץ לערים, בניסיון לנצל מחדש את עתודות הקרקע הקיימות, ולהימנע בכך מהסבת שטחים פתוחים לצרכי בנייה.

לרוב שטחים שיוכרזו כמתחמי פינוי בינוי הינם שכונות או אזורי מגורים מיושנים המתאפיינים במבנים ישנים ובתשתיות לקויות. עם החלת תכנית פינוי בינוי, יוחלפו כל התשתיות הישנות בחדשות וכן יוענקו זכויות בנייה והטבות מס משמעותיות. אלו מספקות תמריץ כלכלי ניכר ורותמות למטרה את הדיירים ואת היזמים כאחד.

קבוצת אלדד פרי - כל היתרונות לניהול מהיר ויעיל של פרויקט פינוי בינוי

פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט רחב היקף הכולל הן את שלב הפינוי והן את שלב הבינוי. לכל אחד מהשלבים מורכבויות שונות אשר הופכות את ניהולו של פרויקט שכזה לאתגר רב משמעות. ההליך הביורוקרטי הסבוך כמו גם היקף הבנייה המשמעותי, מחייבים בחירה בחברה שיש ביכולתה  להשלים את בנייתו של מתחם מגורים חדש באיכות מקסימלית ובפרק הזמן הקצר ביותר.

כחלק מפעילותה הענפה בשוק הנדל"ן הישראלי, מקדמת קבוצת אלדד פרי פרויקטים של פינוי בינוי ברחבי הארץ. אנו מרכזים את הפתרונות המתקדמים ביותר לכל צורך בעולם הנדל"ן תחת גג מקצועי אחד, ובכך, מספקים ללקוחותינו שקט נפשי לכל אורך הדרך, החל משלב התכנון הראשוני ועד למסירת המפתחות.

הניסיון המקצועי, האמינות הגבוהה, האיתנות הפיננסית וההיכרות המעמיקה עם עולם הנדל"ן , על כל היבטיו, מאפשרים לנו לנהל פרויקטים בתחום הפינוי – בינוי במהירות וביעילות ולצמצם למינימום כל עיכוב אפשרי, לנוחיותם של לקוחותינו.

מעוניינים בפרטים על הפרויקטים שלנו? צרו קשר

כל השדות הינם שדות חובה, נא לוודא את תקינותם.